2016 m. birželio 14 d., antradienis

KAM NAMŲ RUOŠAI REIKIA SPECIALIOS PRIEMONĖS?

Valiklių asortimentas iš tiesų platus. Kiekvienam namų kampeliui galima rasti savo produktą, idealiai atliekantį reikiamą užduotį.
Laikas, kai ūkiškas muilas ir skalbimo milteliai buvo naudojami ir virtuvėje, ir valgomajame, ir vonioje, praėjo negrįžtamai. Kuo patogios specialios valymo priemonės ir už ką mes jas vertiname?
Jums nereikės šveisti baldų šiurkščiomis kempinėmis
Valiklis bet kuriam plaunamam paviršiui „Švara ir žvilgesys“ (11217) veikia švelniai – nereikia net guminių pirštinių. Lengvai nuvalysite baldus, interjero detales iš akmens ir plastiko, blizgius ir švelnius paviršius – jokių šiurkščių šepečių. Priemonės nėra būtina nuplauti, natūralus žvilgesys ir jokių kalkių nuosėdų!

Be vargo išvalysite dėmes ir įsisenėjusius riebalus virtuvėje

Universalus valiklis „Profesionalus valymas“ (11218) sukurtas specialiai riebalams ir nešvarumams valyti nuo daugumos paviršių virtuvėje. Priemonė ekonomiška, mažai putoja – ją paprasta nuplauti, nelieka žymių net ant blizgių paviršių: stalviršių, šaldytuvų, keraminių plytų, stiklo. „Profesionalus valymas“ tiks ir natūraliems paviršiams valyti: kamštinei medžiagai, medžiui, akmeniui. Jokių nešvarumų ir kalkių žymių – tik lengvas citrusinis aromatas!

Kitą kartą valyti bus paprasčiau

Svarbiausia namų ruošoje – maksimaliai atitolinti momentą, kai tvarkytis prireiks vėl! Vienas iš labiausiai varginančių darbų – vonios šveitimas. Ten nuolat tenka kovoti su kalkių nuosėdomis ir bakterijų kolonijomis. Pavargote vėl ir vėl šveisti plyteles, maišytuvus, dušo kabiną? Vonios valiklis(11220) nešvarumus pašalina veikiant biologiškai suyrančiai rūgščiai, dezinfekuodamas ir nušveisdamas paviršių, apsaugodamas nuo greito nešvarumų kaupimosi. Miegamąjį, darbo kabinetą, vaikų kambarius valykite priemone „Švara ir žvilgesys“ (11217)  – ji veikia kaip antistatikas, apsaugo paviršius nuo apdulkėjimo.

Veidrodis vonioje nustos rasoti

Populiariausia vieta namuose – vonia, ir išlaikyti veidrodinius paviršius švarius reikia nemažai pastangų. Čia tikrai praverstų stiklo ir veidrodžių valiklis (11048). Purškiamas valiklis apsaugo nuo rasojimo, efektyviai valo, blizgina, nepalieka kalkių nuosėdų. Šis efektas praverčia ir automobilyje, ir virtuvėje, na ir paprasčiausiai pavasarį valant langus!

PRODUKTAI IŠ JŪSŲ KOSMETINĖS, KURIUOS ĮVERTINS VYRAS

Ach jau tie vyrai, kurie taip ir tykoja patikrinti jūsų tualetinio staliuko turinį bei slapta tuština moteriškų kremų indelius! 

Ką bekalbėtume, o vyriškos odos priežiūrai yra daugiau reikalavimų, nei numatyta specialiomis serijomis. Būtent todėl Faberlic asortimente siūloma ir daug universalių priemonių, kurios tiks visai šeimai.


1. Rankų kremai

Ne kiekvienas kremo aromatas patiks jūsų vyrui ar sūnui: didžioji dalis tokių priemonių skleidžia moteriškus, gėlių aromatus, - vyrams juos naudoti būtų nesmagu. Pirmenybę teikite bet kuriam neutralaus aromato kremui, lakoniško dizaino tūbelei ir tinkamam funkcionalumui – rinkitės universalų (2107) arba apsauginį (2103).

2. Stiprinamieji ir profilaktiniai šampūnai

Dažnai vyrų plaukai linkę pleiskanoti ir per daug riebaluotis. Čia į pagalbą ateis linija Expert (8961), Expert Pharma (1613) ir Bio Arctic(8478) – visiems tinkami produktai. Jų efektyvumą pelnytai įvertins tie, kurie nuolat skuba ir nėra linkę gaišti laiko savęs priežiūros ritualams.
3. Deguoninis balzamas

Šis produktas-pardavimų hitas (0254) gelbsti ne vienoje situacijoje, nes turi puikių odą puoselėjančių savybių. Lengvas nudegimas saulėje, sudirginta po skutimosi oda, įbrėžimas... Produkto reputacija kalba pati už save: tai pirmo būtinumo priemonė jūsų namų vaistinėlėje.
4. Korekcinis gelis nuo aknės

Odos trūkumai gali sukelti jūsų mylimam žmogui daug nepatogumų. Jiems taip pat kaip ir mums sunku išsiversti be produktų su salicilo rūgštimi, kurie pagelbėtų iškilus spuogui (0883). Vyrai dažniausia nemėgsta profilaktinės priežiūros, o štai priemonės, kurios veikia principu „problema-sprendimas“ bus tikrai įvertintos.

SPALVOS TRIUMFAS: DAŽYTŲ PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

Pakeitusios plaukų spalvą, jūs peržengiate esminį barjerą, nuo kurio prasideda naujas jūsų garbanų gyvavimo etapas: dabar joms prireiks ypatingos, intensyvios priežiūros, kad išliktų ryški spalva ir plastiška tekstūra.

Dažymo metu
Naudokite kreminius plaukų dažus KRASA Faberlic (8911–8942) su amlos aliejumi, įdėdamos papildomos priežiūros kapsulių Need More (8947–8951). Taip suteiksite plaukams prabangaus žvilgesio, padarysite juos stipresnius, intensyviai sudrėkinsite ir apsaugosite nuo streso, kurį sukelia dažymas.
Iš karto po dažymo
Neskubėkite trinkti tik nudažytų plaukų, palaukite nors keletą dienų. Pirmajam trinkimui ir visais kitais kartais naudokite tik specialius šampūnus bei balzamus (8955, 8957, 8958) – jie plaukus padarys minkštus ir užvers pasišiaušusius žvynelius, taip spalvą „uždarydami“ viduje. Naudodamos priemones, skirtas dažytiems plaukams, išsaugosite pradinę plaukų spalvą ir pagerinsite jų būklę. Priešingu atveju, jau po 2-3 savaičių spalva nubluks, plaukai pasidarys trapūs ir pradės skilinėti jų galiukai. Nepamirškite kartą per savaitę plaukų palepinti kaukėmis (8956897789638965).

Šukavimas ir modeliavimas
Susilaikykite nuo šlapių plaukų šukavimo, ypač ką tik dažytų. Naudokite šepečius minkštais šereliais ir retas šukas, pradėkite šukuoti nuo galiukų ir pamažu artėkite prie šaknų – tai nepažeisdamos iššukuosite susivėlusius plaukus. Darydamos šukuoseną saugokite plaukus nuo išsausėjimo – feno oro srovė turi būti neaukštos temperatūros, geriausia džiovinti vėsiu oru ir būtinai ne iki galo išdžiovinti plaukus. Žnyplių ar tiesintuvo veikimo laikas – ne ilgiau kaip 20 sekundžių, ir plaukai turi būti sausi. Būtina apsauga nuo karščio – pavyzdžiui, naudojant DD-purškiklį (8994).

Kasdienė pagalba
Pirmas dvi savaites po plaukų dažymo nereikėtų lankytis baseine. Plaukus geriausia trinkti ar skalauti minkštu vandeniu. Galiukų priežiūrai reikia atskiros priežiūros – tam tinka pvz. balzamas-skystis su amlos aliejumi (8967). Dažytų plaukų negalima garbanoti chemiškai – intervalas tarp šių dviejų grožio procedūrų turi būti ne trumpesnis kaip trys savaitės!

5 ODOS VALYMO TAISYKLĖS – JOS JAUNYSTEI SAUGOTI

Kaip susiję tinkamas odos valymas ir jos apsauga nuo senėjimo? Pradėdamos kovą su pirmaisiais odos senėjimo požymiais, rinkitės naują grožio procedūrų lygį. Čia reikės pačių švelniausių priemonių ir griežtai laikytis priežiūros grafiko!

1. Gelis arba pienelis, skirtas reikiamai amžiaus kategorijai
Po 30-ies jau negalima sau leisti veido prausti tam neskirtais geliais arba, kas dar blogiau, tualetiniu muilu. Švelnios ir odą tausojančios priemonės turi būti skirtos būtent jūsų amžiui, švelniai valyti ir nesausinti odos.
2. Valymas dviem etapais
Makiažo valymas ir odos prausimas – du skirtingi procesai. Pirmiausia reikėtų nuvalyti makiažą nuo akių, veido, o po to veidą nuprausti su valomuoju geliu ar pieneliu. Idealus sprendimas būtų dvifazė priemonė makiažui valyti – ji užtikrins odos švarą ir apsaugos ją nuo išsausėjimo.
3. Švelnus šveitimas
Bet kuris poveikis, galintis ploninti ar ištampyti odą, anti-age priežiūrai griežtai nerekomenduotinas. Nereikėtų naudoti šveitiklių su stambiais grūdeliais. Rinkitės švelnus gomažus arba priemones mikro-šveitimui.
4. Tikslūs judesiai
Valydamos makiažą nuo plonos ir jautrios paakių odos, užpilkite pakankamai valiklio ant vatos diskelio ir braukite jį tiksliai pagal masažines linijas. Viršutiniam vokui – nuo akies vidinio kampučio išorės link, apatiniam vokui – priešinga kryptimi. Nereikia tempti ir trinti odos – tai skatina naujų raukšlių formavimąsi.
5. Dienos režimas
Kokia bebūtų kupina įvykių diena, idealus valymas – būtina vakarinio priežiūros ritualo dalis. Darykite jį nuolat, taikydamos vieną ir tą pačią schemą: makiažo valikį – prausimosi putas – toniką, ir rytinis atvaizdas veidrodyje tik džiugins!

2016 m. birželio 13 d., pirmadienis

KREMAS AR SERUMAS, KĄ RINKTIS?

Serumas pasidaręs visiems prieinamas ir labai populiarus produktas. Kuo skiriasi kremas nuo serumo ir kaip juos naudoti – kartu ar atskirai? Kremas ir serumas veikia skirtingai. Kremas pirmiausia giliai drėkina ir maitina odą, o serumas sprendžia konkrečią problemą – sausumą, tonuso sumažėjimą, raukšles. Be to, dėl sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų didelės koncentracijos atlieka tai greitai ir efektyviai.
Kremas veikia kompleksiškai, yra būtinas sisteminei odos priežiūrai. Jo efektas pastebimas po trijų savaičių naudojimo, o štai serumo poveikį pastebėsite jau anksčiau.
Kremas naudojamas nuolat, diena iš dienos apsaugant odą nuo senėjimo ir ultravioletinių spindulių, suteikiant jai būtiną drėkinimą. Serumams paprastai taikomas dviejų mėnesių trukmės kursas: šį laiką 3-4 lašai priemonės kasdien tepami ant veido ir iškirptės srities odos, be to, serumo galima įlašinti į naktinį ar dieninį kremą – tai sustiprina pastarųjų poveikį ir pagerina rezultatą.
Serumus galima naudoti esant bet kokio amžiaus: jaunai odai skirtos priemonės pirmiausia skirtos jai drėkinti ir nuo suglebimo apsaugoti, o brandžiai – matricai rekonstruoti ir odos struktūrai atnaujinti.
Koncentruotas drėkinamasis serumas Prolixir (odai nuo 25 metų) padeda kovoti su odos senėjimu DNR lygiu, atkuria ir lygina oda, skatina jos natūralius atsinaujinimo procesus. Jauninamasis serumas Renovage (odai nuo 50 metų) stiprina ir atkuria veido linijas, stangrina, lygina odos reljefą. Bet kuriame amžiuje derindamos kremą ir serumą sulauksite geriausio efekto. Vienos serijos priemonės puikiai papildo viena kitą ir sustiprina bendrą poveikį!

KOKS SUBTILUMAS! 3 PATARIMAI, KAIP SUKURTI TAISYKLINGAS „STRĖLES“

Mokėjimas piešti „strėles“ – įgūdis, reikalingas visoms moterims, nepriklausomai nuo amžiaus ir makiažo tipo. Šios nelengvos užduoties pagrindas – praktika. Bet keli esminiai patarimai nepamaišys!
1. Jei „strėlių“ piešimo patirtis nedidelė, naudokite rudą arba pilką skystą apvadą/pieštuką – menkus netikslumus bus paprasčiau užmaskuoti su šešėliais. Ranka, kuria brėžiate kontūrą, turi būti atremta, o šalia pasidėkite pakankamai vatos pagaliukų ir pienelį makiažui valyti.

2. Akis, kurią dažote, turi būti pusiau primerkta, o voko negalima atitraukti per daug stipriai – pirma, tai kenkia odai, antra – tai niekaip nepadės kontūro padaryti lygesnio, atvirkščiai – linija išeis kreiva.
3. Pradėkite brėžti kontūrą nuo vidinio akių kampučio, darydamos vieną po kito nedidelius plonus štrichus – taip lengviau pataisyti galimas klaidas. Padarykite kontūro „eskizą“, kai liksite juo patenkintos, sujunkite štrichus į vieną plačią, sodrią liniją.
Pačios efektingiausios, išraiškingiausios ir gundančios „strėlės“ išeina piešiant su skystu akių apvadu. Jis suteikia ryškią spalvą, ilgai išlieka ir nubrėžia nepriekaištingai tikslią liniją. Naudokite skystą apvadą „Spalvų galaktika“, ir jūsų eksperimentai bus visada sėkmingi!

5 MANIKIŪRO TENDENCIJOS, KURIAS VERTA ŽINOTI

Koks gi jis – idealus 2016 m. vasaros manikiūras? Atsirenkame aktualiausias tendencijas ir būname madingos!
1. Ilgi nagai – nemadingi
Ilgi, išsišaukiantys nagai jau seniai netekę populiarumo, tokiu baugiu „ginklu“ šiandien sudėtinga sukelti aplinkinių susižavėjimą. Nagų ilgis tiesiogiai priklauso nuo jų formos, optimalu, jei nago kraštas nėra ilgesnis nei 3-5 mm.
2. Madingas ir ryškus, ir bespalvis manikiūras
Labai populiarus turkio, pistacijų ir alyvinės spalvų lakas. Drąsios spalvos traukia vis daugiau gerbėjų. Šiandien yra neribotos galimybės kurti ryškų manikiūrą: spalvos pasidarė įvairesnės, galima rinktis išraiškingus specialius efektus, atsiveria laisvė fantazijai! Dabar ryškūs nagai – elegantiško stiliaus įvaizdžio dalis, tiesiog svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį. O jei neplanuojate akcentuoti manikiūro, visada galite rinktis klasikinį bespalvį, „nude“ laką.
3. Dizaino priemonės prieinamos visiems
Tobulas manikiūras namų sąlygomis – realybė. Elektriniai prietaisai, veikiantys su paprastomis baterijomis, šlifuoja ir poliruoja nago paviršių, pašalina apynagių odeles ir suteikia nagams norimą formą per kelias minutes. O kainuoja toks prietaisas visai nedaug.
4. Bižuterijos spalvos lakas
Jūs taip pat manėte, kad nagų spalva turi sutapti su lūpdažių? Galima ir taip, bet efektyviau atrodys prie didelio žiedo, apyrankės arba diržo spalvos priderinus neįprastus nagų lako tonus.
5. Nusmailinti nagai  tabu
Papildydami pirmą punktą, primename ir paskutinių metų tendenciją. „Plėšrus“ manikiūras netenka gerbėjų. Dabar ideali laikoma ovali forma ir neaštrių kampų kvadratas – priklausomai nuo pirštų ilgio ir nagų formos.

2016 m. birželio 11 d., šeštadienis

Straipsnis apie produkciją "Klastinga žvaigždė vadinama Saulė"

Saulė - klastingas šviesulys. Be matomos šviesos ji skleidžia infraraudonuosius bei ultravioletinius spindulius, kurių mūsų akis nemato. Šie "nematomi priešai" gali žmogui pateikti nemažai nemalonių siurprizų.
Dabar jau niekas iš gydytojų neims tvirtinti, kad įdegis yra tik kenksmingas arba tik naudingas sveikatai. Gydytojai vieningai sutaria dėl vieno: degintis iki nudegimų, be abejonės, pavojinga, nes didelės ultravioleto dozės gali sukelti įvairius susirgimus, nuo kataraktos iki piktybinių auglių.
O žmonėms, genetiškai turintiems padidėjusį jautrumą saulės spinduliams, problemų gali sukelti net nedidelis spindulių kiekis.
Tačiau saulės vonios jau nuo seno laikomos viena iš geriausių priemonių nuo tokių ligų kaip psoriazė, rachitas ir osteomaliacija (liga, kurią sukelia vitamino D trūkumas. 
Saikingas buvimas saulėje naudingas ir sergant išemine širdies liga. Kaitinimasis prieš saulutę, ką bekalbėtų, atpalaiduojanti procedūra, todėl labai naudinga depresijos profilaktikai, ir smarkiai padeda gerinti žmogaus gyvenimo kokybę.
Išvada akivaizdi: saulės spinduliai kenskmingi tik tokiu atveju, jei nejaučiama ribų.

Ką reikėtų žinoti apie ultravioletinius spindulius?

Ultravioletiniai spinduliai (ultravioletas, UV) - elektromagnetiniai spinduliai, kurių bangos ilgis yra diapazone tarp matomos violetinės spalvos ir rentgeno spindulių (200-400 nm).
Priklausomai nuo bangos ilgio, UV spinduliai skirstomi į:
* Artimiausias ultravioletas, UV-A spinduliai (UVA, 315-400 nm);
*UV-B spinduliai (UVB, 280-315 nm);
*Tolimiausias ultravioletas, UV-C spinduliai (UVC, 100-280 nm).

Filtrai, apsaugantys nuo senėjimo

Odai reikšmingą įtaką daro UV-A ir UV-B spinduliai. Odos nudegimus sukelia B spinduliai. O UV-A spinduliai pridaro odai daug bėdų:
  • be kliūčių patenka į giliausius odos sluoksnius ir ardo kolageno bei elastino pluoštą, plonina kapiliarų sieneles;
  • skatina didelio laisvųjų radikalų kiekio formavimąsi, šie kenkia odos ląstelėms;
  • kaip to priežastis, prasideda fotosenėjimo procesai, skatinantys raukšlių formavimąsi, stimuliuojantys hiperpigmentaciją ir kuperozę.
A spektro UV spinduliai - pagrindinis odos vėžio sukėlėjas.
Vienas iš didžiausių saulės sukeliamų pavojų - odos fotosenėjimas. Degindamiesi saulėje, mes nepajaučiame, kaip yra pažeidžiami kolagenas ir elastinas - mūsų pagrindinė apsauga nuo saulės spindulių. Mes tik pastebime, kad oda darosi vis sausesnė - ir tai pirmoji ankstyvo senėjimo priežastis. 
Laimei, yra kosmetika, kuri gali ne tik padėti palaikyti reikiamą drėgmės lygį odoje, bet ir patekdama į giliausius odos sluoksnius, patikimai apsaugoti nuo saulės. Specialiai vasaros sezono pradžiai Kompanija Faberlic iš esmės atnaujino apsaugos nuo saulės programą - seriją LETO.
Į ją įeina visas priemonių spektras - apsauginis pienelis šviesiai ir jau įdegusiai odai, purškiamas aliejus įdegiui sustiprinti, apsauginiai veido kremai, pienelis po deginimosi, lūpų balzamas, bei apsauga vaikams. Visas priemones lengva užtepti, jos nepadengia odos lipnia plėvele, nepalieka baltų "dryžių", netepa drabužių, nenusiplauna vandenyje. Priemonės taip pat atitinka Europos Komisijos rekomendacijas.

Kaip priemonės nuo saulės apsaugo mūsų odą?

Visuose apsauginiuose kremuose ir losjonuose yra UV filtrai. Tai priemonės, kurios neutralizuoja A ir B spektro ultravioletinių spindulių poveikį odai.
Filtrai būna pirmiausia fiziniai, tokie veikia ekrano principu, - neleidžia spinduliams prasiskverbti į giliuosius odos sluoksnius. Dažniausiai tai mikronizuoti milteliai, įmaišomi į emulsiją ir gelius, jie nepalieka baltų juostų ant odos, nenuteka nuo odos paviršiaus, ir nenusiplauna net jūros vandenyje. Kaip UV filtai yra naudojami tokie junginiai, kaip titano dioksidas, cinko oksidas, silikonai.
UV filtrai būna ir cheminiai. Jie sugeria saulės energiją ir paverčia ją į šilumos, neutralizuodami UV spindulius. Labiausiai paplitę cheminiai filtrai - cinomatų darinys, salicilo rūgšties eteris, benzochinonai.
Serijos LETO priemonėse, siekiant maksimalios odos apsaugos, sėkmingai derinami cheminiai ir fiziniai UV filtrai.
Be filtrų, visose šios serijos priemonėse yra stiprių drėkinamųjų kompleksų, saugančių nuo išsausėjimo, ir Novaftem O2. Jie sustiprina UV filtrų poveikį; tai patvirtina ir patentas dėl šių komponentų poveikio juos derinant. 
Tarp kitko, kosmetikos preparatuose nuo saulės serijoje Faberlic pirmą kartą Rusijoje panaudojo naujos kartos UV filtrus, sukurtus koncerno iš Anglijos ICI.
Filtrų unikalumas mūsų receptūroje paremtas ypatinga titano dioksido dalelių mikrostruktūra. Patekę ant odos jos visiškai atspindi matomos šviesos spindulius, kartu sugerdamos nematomus ultravioletinius spindulius.
Kuo šios priemonės geresnės? Daug losjonų nuo saulės palieka ant odos baltas žymes, nes filtrų dalelės ne atspindi, o sugeria matomą šviesą. Nieko čia baisaus nėra, bet atrodo nelabai estetiškai. Be to ta balta plėvelė tepa drabužius, ir nuo kūno nuplauti ją nelengva. Nieko panašaus nesulauksite iš Faberlic priemonių!

Kas yra SPF-faktorius?

Kiekviena priemonė nuo saulės būtinai turi apsaugos lygį nuo UV spindulių. Tai vadinamasis SPF-faktorius (Sun Protective Factor), išreiškiamas skaičiais nuo 4 iki 50. Kuo aukštesnis skaičius, tuo didesnis apsaugos lygis. Indeksas parodo kokio apsaugos lygio iš priemonės galime tikėtis.
Mokslininkai jau seniai išvedė vadinamąją saulės spinduliavimo minimalią epiteminę dozę. Laikoma, kad ant odos atsiranda epitema (paraudimas) vidutiniškai praėjus 25 minutėms po buvimo ryškioje saulėje. Šią saulės spindulių dozę ir vadina minimalia epitema (MED). Taigi, indeksas SPF parodo, kiek kartų galime pailginti buvimo saulėje laiką, naudodami konkretų kremą arba purškiklį. Laikoma, kad naudojant priemonę turinčią indeksą 4 galime degintis 4 kartus ilgiau, SPF 8 - atitinkamai aštuonis. 
Reikia pažymėti, kad SPF indeksas rodo ir preparato galimybes. Nesudėtinga apskaičiuoti, kad jei SPF 2 apsaugo mus nuo 50% kenksmingų spindulių, preparatas SPF 100 teoriškai turėtų visiškai pašalinti grėsmę. Tačiau yra ne taip: filtrų koncentracijos negalima didinti iki begalybės. Tai gali pakenkti odai. Pagal Eu reglamentus, aukštesnio nei 50 SPF negali būti. Tai maksimalus apsaugos lygis, kurį leidžiama nurodyti ant pakuotės.
Todėl būnant ten, kur mus pasieks aktyvios saulės spinduliai, reikia apsisaugoti mažiausiai keliomis priemonėmis: viena, turinčia aukštą SPF (ne mažesnį kaip 25) - pirmosiomis kaitinimosi saulėje dienomis, kita - turinčia indeksą SPF 10 (arba kiek mažesnį) - lengvai įdegusiai odai. O jei Jūs nenorite ankstyvo odos senėjimo, naudokite priemones turinčias 30 ir aukštesnį SPF.
Bendras rekomendacijas galima suformuluoti taip: orientuodamiesi į indekso SPF skaičių, pirmenybę teikite didesniems skaičiams, o saulėje būkite trumpesnį laiką. Kuo šviesesnė Jūsų oda ir plaukai, tuo didesnio apsaugos indekso Jums reikės.

Kosmetologo rekomendacijos
  • Apsauginės priemonės iš serijos LETO Faberlic skirtos visiems odos tipams, bet kurio amžiaus grupei.
  • Serijos priemones veidui saulėtą dieną galima naudoti ir kaip dieninį kremą.
  • Priemonės tepamos tik ant veido ar kūno, netepkite jų ant paakių odos.
  • Apsauginės priemonės visada tepamos ant švarios odos. Bet tai nereiškia, kad prieš išsiruošiant į pliažą reikia atlikti gilų odos valymą, geriau tą procedūrą atlikti likus viena - dvi savaitės prieš vykstant atostogauti.
  • Kremus geriau tepti pusvalandis iki saulės vonių - tiek laiko būtina filtrams nuo saulės suformuoti ant odos apsauginį sluoksnį.
  • Išeidamos į ryškią saulę, nepamirškite lūpų odos. Geriausia lūpas tepti ne lūpų dažais ar blizgiu, o specialiu balzamu su SPF filtru, arba kremu, turinčiu didelį apsaugos lygį (2054 Apsauginis veido kremas SPF 30). Tai padės apsaugoti švelnią lūpų odą, neleis jau suskirsti, kremas apsaugos nuo pleiskanojimosi ir suminkštins lūpų odą. 
  • Susirengę į pliažą (ar padirbėti lauke, pažaisti sportinius žaidimus saulėje), atsisakykite dekoratyvinės kosmetikos. Pirmiausia, makiažas veikiamas saulės gali nutekėti, antra, jis neapsaugo nuo kenksmingų spindulių. O svarbiausia - kai kurios kosmetinės priemonės gali "pritraukti" saulę prie odos.
  • Parėję iš pliažo, nenaudokite šveitiklių: oda tik pradėjo auginti apsauginį sluoksnį nuo saulės. Tiesiog palyskite po dušu ir patepkite kūną Pieneliu po deginimosi (2056).
  • Po dušo ar vonios lengvus nudegimus ar paraudimus galima patepti Deguonies balzamu (0254) ir būtinai patepkite Pieneliu po deginimosi (2056), bet jokiu būdu po deginimosi netepkite odos spiritinėmis priemonėmis.
  • Jei jau Jūs nudegėte saulėje, ir oda pradėjo luptis, itin saugokite besiformuojančią jauną rausvą odelę. Ji labai jautri net nedideliam saulės spinduliavimui. Teks atidėti saulės vonias kol naujos odos spalva nesusilygins su šalia esančios nepažeistos odos. Norint pagreitinti nudegimų gijimą kasdien rytą ir vakare tepkite pažeistas odos vietas Pieneliu po deginimosi (2056).
  • Dėmesio, soliariumas! Lankantis soliariumuose rekomenduojama naudoti specialias priemones, skirtas soliariumams. Įprastos apsauginės priemonės nuo saulės soliariumuose netinka.

Kaip išsirinkti priemonę su tinkamu SPF?

TIPAS  1: Oda: Labai balta, blyški, su rudomis strazdanomis Plaukai: Rusvoki Akys: Šviesios: žalios, mėlynos, rečiau rudos Nudegimai saulėje: Intensyvūs ir labai greiti, visada sunkios formos, skausmingi Pigmentacija: Neatsiranda: oda išlieka šviesi Apsauga: Degintis 10 min., SPF - 30
TIPAS 2: Oda: Šviesi, kiek tamsesnė nei 1 tipo, retos strazdanos Plaukai: Nuo rusvų iki šviesiai kaštoninių Akys: Mėlynos, pilkos, žalios Nudegimai saulėje: Greitai atsiranda, dažniausiai sunkios formos Pigmentacija: Silpna: oda pleiskanojasi Apsauga: Degintis 10-20 min., SPF - 20
TIPAS 3: Oda: Šviesi ppereinanti į tamsesnę, be strazdanų Plaukai: Tamsiai rusvi, kaštoniniai Akys: Pilkos, rudos Nudegimai saulėje: Palyginti reti, vidutinio sunkumo Pigmentacija: Gera Apsauga: Degintis 20-30 min., SPF - 15
TIPAS 4: Oda: Tamsi, ruda, alyvinė, be strazdanų Plaukai: Tamsiai kaštoniniai, juodi Akys: Tamsiai rudos Nudegimai saulėje: Praktiškai nebūna Pigmentacija: Greita, gili Apsauga: Degintis 40-60 min., SPF - 6

Pristatome Jums priemones iš serijos LETO Faberlic - odos apsaugai vasaros dienomis.


Apsauginis purškiamas deginimosi aliejus SPF 6 (art. 2052)
Priemonė rekomenduojama tamsiai ir jau įdegusiai odai.
  • Maža saulės nudegimų apsauga.
  • Maksimali apsauga nuo UVA spindulių.
  • Puiki priemonė greitam įdegiui gauti ir sustiprinti.
  • Lengva nelipni tekstūra.
  • Lengvai pasiskirsto ant odos, nepalieka lipnios plėvelės, greitai įsigeria.
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
  • Flakonas su purškikliu - patogu naudoti.
Rezultatas: saulės nudegimų ir ankstyvo odos senėjimo apsauga. Gražus lygus įdegis. Minkšta, švytinti oda.
Veikliosios medžiagos:
Vitaminas E minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina raukšleles.
Morkų sėklų aliejus apsaugo odą nuo nudegimų saulėje, saugo nuo drėgmės praradimo ir raukšlių susiformavimo. Atkuria odos struktūrą, padidina jos elastingumą.
Vartojimo rekomendacijos: užpurškite priemonę preiš saulės vonias. Odos apsaugai palaikyti naudokite kas 1-2 valandas, ypač jei Jūs maudėtės ar trynėte kūną rankšluosčiu.

Apsauginis kremas nuo saulės vaikams SPF 30 (art.2055)
Vaikai ilgiau nei suaugusieji išbūna saulėje, todėl jų odai reikia itin patikimos apsaugos. Apsauginis kremas vaikams SPF-30 rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų.
  • Aukštas saulės nudegimų apsaugos lygis.
  • Maksimali apsauga nuo UVA spindulių.
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
Švelni hipoalerginė formulė efektyviai apsaugo vaiko odą nuo aktyvios saulės prie jūros ar kaimo sodyboje. Minkština ir sulaiko drėgmę odoje. Saugo nuo odos pažeidimų, sumažina alerginių reakcijų, kurias sukelia saulės spinduliai, riziką.
Veikliosios medžiagos:
Vitaminas E, įeinantis į priemonės sudėtį, minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, mažina odos paraudimus.
Vartojimo rekomendacijos: tepkite priemonę prieš išeidami į lauką saulėtą dieną. Odos apsaugai palaikyti naudokite kas 1-2 valandas, ypač po maudymosi ar apsitrynimo rankšluosčiu.

Apsauginis veido kremas nuo saulės SPF 15 (art.2053)
Priemonė rekomenduojama tamsiai ir jau įdegusiai odai.
  • Vidutinis saulės nudegimų apsaugos lygis.
  • Maksimali apsauga nuo UVA spindulių.
  • Lengva, atspari vandeniui, komfortiška tekstūra.
  • Lengvai pasiskirsto ant odos, nepalieka lipnios plėvelės ir baltų "dryžių".
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
Rezultatas: saulės nudegimų ir ankstyvo odos senėjimo apsauga. Priemonė saugo nuo raukšlių ir pigmentinių dėmių atsiradimo. Minkšta, sudrėkinta, lygi oda. Lygus ir saugus įdegis. Vasarą esant aktyviai saulei priemonę galima naudoti vietoj dieninio kremo.
Vartojimo rekomendacijos: tepkite priemonę prieš eidamos į lauką saulėtą dieną. Odos apsaugai palaikyti naudokite kas 2-3 valandas, ypač jei Jūs maudėtės ar šluostėte veidą rankšluosčiu.
Veikliosios medžiagos:
Deguonies kompleksas NOVAFTEM-O2 padidina deguonies išteklius odoje ir sustiprina apsaugą nuo UV spindulių.
Karite (ši) aliejus didina odos elastingumą, padeda jai apsisaugoti nuo UV spindulių ir saulės nudegimų. Pasižymi žaizdas gydančiomis ir drėkinamosiomis savybėmis, suteikia odai spindesio. 
Vitaminas E minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina raukšleles.
Kviečių baltymai sustiprina odos apsaugą nuo UV spindulių, drėkina odą, saugo nuo ankstyvo senėjimo.

Pienelis po deginimosi (art.2056)
  • Priemonė intensyviai drėkina.
  • Atnaujinta formulė skatina natūralią odos apsaugą ir jos atsinaujinimą, gerina būklę, gražus įdegis - pienelis suteikia jam daugiau patvarumo, lygumo.
  • Vėsinanti, lengva, tiesiog tirpstanti tekstūra.
  • Lengvai pasiskirsto ant odos, greitai įsigeria, nepalieka lipnios plėvelės.
Rezultatas: Suminkštinta oda, komforto jausmas - akimirksniu. Sulig kiekviena diena oda vis geriau pasirengusi priimti saulės vonias. Sudrėkinta, lygi, spindinti oda. Ilgai išliekantis, lygus įdegis.
Vartojimo rekomendacijos: tepkite ant odos po vėsaus dušo.
Veikliosios medžiagos:
Deguonies kompleksas NOVAFTEM-O2 padidina deguonies išteklius odoje ir sustiprina apsaugą nuo UV spindulių.
Vitaminas E minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina raukšleles.
Arbatmedžio aliejus - universali priemonė. Pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, vėsina. Pašalina odos sudirgimus, niežulį.
Alijošius atkuria drėgmės balansą odoje, giliai drėkina ir stangrina odą.

Apsauginis veido kremas nuo saulės SPF 30 (art.2054)
Priemonė rekomenduojama šviesiai odai.
  • Aukštas saulės nudegimų apsaugos lygis.
  • Maksimali apsauga nuo UVA spindulių.
  • Lengva, atspari vandeniui, komfortiška tekstūra.
  • Lengvai pasiskirsto ant odos, nepalieka lipnios plėvelės ir baltų "dryžių".
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
Rezultatas: saulės nudegimų ir ankstyvo odos senėjimo apsauga. Priemonė saugo nuo raukšlių ir pigmentinių dėmių atsiradimo. Minkšta, sudrėkinta, lygi oda. Lygus ir saugus įdegis. Vasarą esant aktyviai saulei priemonę galima naudoti vietoj dieninio kremo.
Vartojimo rekomendacijos: tepkite priemonę prieš eidami į lauką saulėtą dieną. Odos apsaugai palaikyti naudokite 2-3 valandas, ypač jei Jūs maudėtės ar sausinote veidą rankšluosčiu.
Veikliosios medžiagos:
Deguonies kompleksas NOVAFTEM-O2 padidina deguonies išteklius odoje ir sustiprina apsaugą nuo UV spindulių.
Karite (ši) aliejus didina odos elastingumą, padeda jai apsisaugoti nuo UV spindulių ir saulės nudegimų. Pasižymi žaizdas gydančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, suteikia odai spindesio.
Vitaminas E minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina raukšleles.
Kviečių baltymai sustiprina odos apsaugą nuo UV spindulių, drėkina odą, saugo nuo ankstyvo senėjimo.

Apsauginis purškiklis nuo saulės SPF 15 (art.2051)
Priemonė rekomenduojama tamsiai ir jau įdegusiai odai.
  • Saulės nudegimų apsauga.
  • Maksimali apsauga nuo UVA spindulių.
  • Lengva, atspari vandeniui, komfortiška tekstūra.
  • Lengvai pasiskirsto ant odos, nepalieka lipnios plėvelės ir baltų "dryžių", netepa drabužių.
  • Patogi purškimo sistema.
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
Rezultatas: saulės nudegimų ir ankstyvo odos senėjimo apsauga. Minkšta, sudrėkinta, elastinga oda. Lygus ir saugus įdegis.
Vartojimo rekomendacijos: užpurškite priemonę prieš saulės vonias. Odos apsaugai palaikyti naudokite kas 2-3 valandas, ypač jei Jūs maudėtės ar trynėte kūną rankšluosčiu.
Veikliosios medžiagos:
Vitaminas E minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina raukšleles.
Kviečių baltymai sustiprina odos apsaugą nuo UV spindulių, drėkina odą, saugo nuo ankstyvo senėjimo.
Deguonies kompleksas NOVAFTEM-O2 padidina deguonies išteklius odoje ir sustiprina apsaugą nuo UV spindulių.


Apsauginis pienelis nuo saulės SPF 20 (art.2050)
Priemonė rekomenduojama šviesiai odai.
  • Saulės nudegimų apsauga.
  • Maksimali apsauga nuo UVA spindulių.
  • Lengva, atspari vandeniui, komfortiška tekstūra.
  • Lengvai pasiskirsto ant odos, nepalieka lipnios plėvelės ir baltų "dryžių", netepa drabužių.
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
Rezultatas: saulės nudegimų ir ankstyvo odos senėjimo apsauga. Minkšta, sudrėkinta, elastinga oda. Lygus ir saugus įdegis.
Vartojimo rekomendacijos: užpurškite priemonę prieš saulės vonias. Odos apsaugai palaikyti naudokite kas 2-3 valandas, ypač jei Jūs maudėtės ar trynėte kūną rankšluosčiu. 
Veikliosios medžiagos:
Vitaminas E minkština odą ir didina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina raukšleles.
Kviečių baltymai sustiprina odos apsaugą nuo UV spindulių, drėkina odą, saugo nuo ankstyvo senėjimo.
Deguonies kompleksas NOVAFTEM-O2 padidina deguonies išteklius odoje ir sustiprina apsaugą nuo UV spindulių.

Apsauginis veido kremas nuo saulės SPF 50 (art.2057)
  • Rekomenduojamas šviesiai odai.
  • Su deguonies kompleksu, vitaminu E, bičių vašku ir kviečių baltymais.
  • Lengva, vandeniu atspari ir odai komfortiška formulė.
  • Lengvai įsigeria, jokios lipnios plėvelės ar baltų ruožį.
  • Nenusiplauna jūros vandenyje.
  • Saugo nuo ankstyvų raukšlių ir pigmentinių dėmių, kurias suteikia saulės poveikis.
  • Rezultatas: sudrėkinta, minkšta, glotni oda.
  • Vasarą, kai saulė labai aktyvi, priemonę galima naudoti kaip dieninį kremą
Veikliosios medžiagos:
NOVAFTEM-O2 deguoninis kompleksas, didinantis deguonies kiekį odoje ir stiprinantis apsaugą nuo UV spindulių.
Bičių vaškas minkština, maitina ir saugo nuo uždegimų, smarkiai lėtina odos išsausėjimo ir senėjimo procesus, odą padaro minkštą, lygią ir elastingą.
Vitaminas E minkština odą ir gerina jos apsaugines funkcijas, saugo nuo ankstyvo senėjimo, lygina smulkias raukšleles.
Kviečių baltymai didina apsaugos nuo UV spindulių veiksmingumą, drėkina odą ir saugo nuo ankstyvo senėjimo.
Vartojimo rekomendacijos: Tepkite kremą ant švarios odos prieš eidama degintis. Kremą reikia tepti kas 2-3 valandos, norint išlaikyti apsaugines savybes, ypač jei maudėtės, ar trynėte veidą rankšluosčiu. Venkite, kad kremo nepatektų į akių gleivinę.

Lūpų balzamas su SPF 30 "Saulės bučinys" (art.43055)
SPF 30 - apsauga nuo saulės ir kenksmingo aplinkos poveikio
Lūpų odos intensyvi apsauga ir priežiūra, tinka ir moterims, ir vyrams.
Drėkina ir maitina.
Šaltalankių aliejus atkuria odą, turi priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių.
Sviestmedžio aliejus saugo nuo kenksmingų UV spindulių ir neigiamo aplinkos poveikio.
Vitaminas E lūpų odą padaro švelnią ir elastingą, panaikina jos suskirdimą.

Deginkitės protingai, ir tegul saujė būna Jums gera draugė!

2016 m. gegužės 30 d., pirmadienis

Faberlic - tai jėga!

  AŠTUONIOS PRIEŽASTYS, KODĖL GALIME DIDŽIUOTIS FABERLIC KOMPANIJA

   Pirkdami Faberlic kosmetiką mes ne visada įsivaizduojame, kiek darbo, kūrybos ir žinių įdėta ją kuriant. Nesikuklinsime: mes mėgstame savo kompaniją ir didžiuojamės produkcija, kurią ji siūlo.

Leiskite pristatyti!
1. Faberlic - didžiausia tarptautinė parfumerijos ir kosmetikos kompanija, produkciją parduodanti tiesioginių pardavimų būdu. Oficialios Faberlic atstovybės atidarytos 23 pasaulio šalyse, daugiau kaip 1 000 000 žmonių bendradarbiauja su Faberlic Europoje ir Azijoje. Pagrindinis mūsų turtas - žmonės! Mes kuriame tokią kompaniją, kurioje tūkstančiai vyrų ir moterų visame pasaulyje galėtų vystyti savo verslą, įgyti profesiją, įgyti pripažinimą, sukurti ateitį sau ir savo vaikams, bei suteikti tokias pat galimybes ir kitiems. 

Mūsų pagrindinis koziris
2. Pagrindinis Faberlic kosmetinis koziris - unikalus deguonies kompleksas (Aquaftem, Novaftem, Airstream O2), tiekiantis papildomą deguonies kiekį tiesiai odos ląstelėms. Kuriant šį transportuotoją didelį darbą atliko tuometinės SSRS Ląstelių biofizikos instituto mokslininkai. Deguonies komplekso Aquaftem gamyba ir pritaikymas kosmetikoje, bei daugelio kitų unikalių ingredientų naudojimas kosmetinėsepriemonėse yra užpatentuoti; tai išskirtiniai Faberlic produkcijos gamybai naudojami komponentai. Iš viso kompanija yra užpatentavusi daugiau kaip 25 atradimus kosmetologijos srityje.

Apie gamyklą
3. Mūsų kompanija turi nuosavą gamyklą Maskvoje, kurios plotas užima daugiau kaip 35000 kv. m. Produkcija gaminama pagal Europos kokybės standartus. Naudojama našiausia ir itin ekologiška įranga iš Vokietijos, Šveicarijos, Italijos. Gamyba, fasavimas ir pakavimas atliekami naudojant automatizuotas linijas. Naudodami auštąsias technologijas ir puikią įrangą, mes galime sukurti tikrai novatorišką produktą. Pavyzdžiui - kremo emulsiją iš smulkiausių dalelių (0,1 - 0,5 milimikronų).

Makiažas - puikus kainos ir kokybės santykis
4. Mūsų prekės ženklo rinkos vertė leidžia mūsų kompanijai įsigyti aukščiausios kokybės medžiagas iš didžiausio gamintojo Europoje - Intercos (Italija), sufasuojant produkciją jau Maskvoje ir tokiu būdu nepermokant už gatavos produkcijos išmuitinimą. Kadangi Faberlic produkcija parduodama iš katalogų, jai netaikomas didmenos ir mažmenos antkainis. Juk ne paslaptis, kad kosmetikos kaina padidėja iki 80%, kol prekė iš gamintojo pasiekia galutinį pirkėją. Visa tai mums leidžia pasiūlyti moterims iš tikrųjų novatorišką, aukščiausios klasės produkciją už prieinamas kainas.

Ekologiškai atsakingas požiūris
5. Faberlic - viena iš ateities kūrėjų. Mes pasirengę rūpintis ateitimi ir ekologine mūsų planetos gerove. Kompanija įtraukta į valstybinį rejestrą (Rusijoje) įmonių, gaminančių švarią, nekenksmingą produkciją. Faberlic kosmetika nebandoma ant gyvūnų,o gamybai mes pakeitėme įprastas polietileno pakuotes, suyrančias tik per 150 metų, į pagamintas iš natūralių medžiagų, suyrančias per 2 metus. 2011 metų balandžio mėnesį konkurso "100 geriausių Rusijos organizacijų. Ekologija ir ekologinis valdymas" komisija Faberlic apdovanojo laureato diplomu ir auksiniu medaliu, už laimėjimus aplinkos išsaugojimo srityje ir saugios gamybos kūrimą. 2006 metais Faberlic prekinis ženklas pradėjo judėjimą "Žalieji miestai": mūsų konsultantai per 3 metus pasodino 100 tūkst. medžių. 2010 metų vasarą šis judėjimas pavirto į didžiulę programą "Daugiau deguonies!". Kartu su ekologiniu judėjimu "EKA" Faberlic pasodino 1,5 mln. medžių. Dabar mes turime naują užduotį - pasodinti 5 mln. medžių. Šiam tikslui visoje Rusijoje kuriami mokykliniai medelynai, kuriuose vaikai sodina ir augina medžius savo rankomis. Ateityje paaugę sodinukai bus išsodinti į jiems tinkamą dirvą. Šiuo metu projekte dalyvauja daugiau kaip 5000 Rusijos mokyklų. 

Pasaulinių standartų atitikimas
6. Faberlic kosmetikos produkcijos gamybai turi sertifikatą, atitinkantį ISO 22716 standartą, bei GMP (Cosmetics - Good Manufacturing Practicies) standartą. Pastarasis standartas - tarptautinis, įkurtas 2007 m. kompanijoms, užsiimančioms kosmetikos produkcijos gamyba. GMP standartas patvirtina, kad įranga ir gamybos principai bei technologinių procesų pastovumas leidžia Faberlic gaminti ne tik aukštos, bet ir nekintamai aukštos kokybės produkciją. Šis standartas privalomas norint produkciją tiekti tarptautinėms rinkoms.
Visai produkcijai, išleidžiamai gamykloje, atliekami privalomi testavimai, pagal GOST ir SanPin standartus. Be to Faberlic kompanija įtraukta į Valstybinį kompanijų, gaminančių ekologiškai švarią ir nekensmingą produkciją, rejestrą.

Parfumerija kaip išskirtinis menas
7. Faberlic aromatai - mūsų pasididžiavimas! Jie konceptualūs, o tai būtina sąlyga norint sukurti ryškius, įsimintinus kvepalus (o tai yra būdinga iš esmės visiems išskirtiniams ir "nišiniams" prekės ženklams. 
Visui mūsų kvepalai sukurti išskirtinai Prancūzijoje, pasaulinį pripažinimą įgijusių parfumerijos gamintojų. Faberlic parfumerijos istorija neišskiriamai susijusi su garsaus kvepalų kūrėjo Pjero Burdono kūryba. Jis pritaikė savo geriausias idėjas ir sukūrė įspūdingiausias aromatų kompozicijas, sulaukusias didelio populiarumo. Rusijos moterys visada keldavo Maestro susižavėjimą ir jis ne kartą sakė, kad jos yra "vertos gauti turinčius charakterį ir savo dvasią aromatus". Šią tradiciją dabar tęsia ir kitas žymus kvepalų kūrėjas Toma Fontenas, kuris kuria kvepalus Faberlic šiuo metu. Mūsų aromatai ne kartą laimėjo tarptautiniame konkurse "Metų kvepalai". Debiutavusi 2007 metais, kompanija laimėjo nominaciją "Metų kvepalų pora", už porinius aromatus "Švelnumo ženklas" ir "Valios ženklas". 2008 m. Vent d'Aventures tapo nugalėtoju kategorijoje "Populiarus vyriškas aromatas". 2009 m. kvapusis vanduo "Beauty cafe" tapo geriausiu metų aromatu. 2010 m. aromatų kolekcijai "Collection Privee Faberlis" suteiktas "Parfumerijos Oskaras" - specialus prizas, įstegtas garsios JAV asociacijos Fragrance Foundation.

Moksliniai laimėjimai
8. Faberlic - tai ne tik sėkminga kosmetikos kompanija, leidžianti kiekvienam susikurti savo verslą. Mes atliekame ir mokslinius-tiriamuosius darbus. Faberlic turi savo Mokslinių tyrimų centrą. Šio centro vadovė, vyriausioji kompanijos kosmetologė ir naujų kosmetikos produktų idėjų autorė yra medicinos mokslų kandidatė, gydytoja-dermatologė Rima Kornejeva. Faberlic Mokslinių tyrimų centre dirbo 15 žmonių komanda, kurianti aukštos kokybės kosmetiką, padedančią išsaugoti jaunystę ir sveiką odą. Mes bendradarbiaujame su Maskvos valstybinio universiteto biologijos fakulteto Ląstelių biologijos ir histologijos katedra, kuri atlieka mums tyrimus ląstelių srityje. Daug metų su Faberlic bendradarbiauja ir Sečenovo vardo Medicinos Akademijos Bendrosios chirurgijos katedra (atliekami bendri moksliniai projektai ir klinikiniai tyrimai). Taip pat bendradarbiaujama su nepriklausomomis laboratorijomis bei tyrimų centrais visame pasaulyje.